KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miranda peilot wallentin 12071035
nr 1207 1035
Miranda Peilot Wallentin
(f. 1997), Sverige
Miranda Peilot Wallentin, "Dyster", 2017. Signerad. Mixed media akvarell och blyerts, 18x13 cm
Miranda Peilot Wallentin, svensk bildkonstnär född 1997.
Utrop:
1.000 kr - 1.500 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 september 2018
kl 20:17:27
250 kr
300 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
500 kr
600 kr
700 kr
700 kr
24 sep
A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes
Läs mer om A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes
Miranda Peilot Wallentin
Läs mer om Miranda Peilot Wallentin